Kurumsal

Merkez Lojistik

Hakkımızda

1996 yılından bu yana hizmet veren Merkez Lojistik, tecrübeli kadrosu ve deneyimi ile firmalara ve şahıslara lojistik destek sağlamaktadır.

Elazığ’da lojistik sektöründe sahip olduğunmuz iş deneyimi ve sağlam altyapı ile 26 yılı aşkın bir süredir tüm yüklerinizi güvenli bir şekilde adreslerine ulaştırıyoruz. Merkez Lojistik, soğuk zincir ve canlı hayvan taşımacılık sektörünün müşteri memnuniyeti sağlanmasının en zor sektörlerinde biri olduğunun bilincinde olup müşterilerinin tek seferlik değil sürekli hizmet sağlayıcı olmayı hedeflemektedir.

Yüksek standartlarda yürüttüğümüz operasyonlarımızda, koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeten Merkez Lojistik bu bilinç ile 26 seneden aşkın sürede sektörde hizmet vermektedir.

Merkez Lojistik

Misyonumuz

Kalite standartları çerçevesinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkaran değerli ve güven duyulan bir Türk markası olmak.

Merkez Lojistik

Vizyonumuz

Profesyonel kadromuzla hizmet verdiğimiz alanda sektörel bilinirliği sağlamak ve tercih sebebi olacak bir taşıma ve lojistik firması olmak.

Tecrübe

26 yılı aşkın tecrübemizle ürünleriniz güvende.

Zaman
Ürünleriniz doğru zamanda doğru yerde.
Emniyet

Merkez Lojistik ile ürünleriniz emniyetli bir şekilde ulaştırılır.

Güven

Kalite ve hizmet anlayışımız doğrultusunda güvendesiniz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com